Providing you the best range of puf partition panel with effective & timely delivery.
₹ 1150 / Square Meter Get Latest Price
| Usage/Application | Roofing |
| Material | PUF |
| Sheet Thickness | 0.35 mm |
| Maximum Length | 15000 mm |
| Width | 1070 mm |
| Panel Thickness | 50 mm |
Minimum order quantity: 100 Square Meter
₹ 1150 / Square Meter Get Latest Price
| Usage/Application | Wall |
| Material | PUF |
| Sheet Thickness | 0.40 mm |
| Maximum Length | 15000 mm |
| Panel Thickness | 50 MM |
| Width | 1070 mm |
Minimum order quantity: 100 Square Meter
VIRAAT (Proprietor)
Viraat Industries
No8 M1, President Chambers, Richmond Road
Bengaluru - 560025, Karnataka, India